Madis Tallinna Linnakantseleist: „Meeldis hea korraldus ja toetav seltskond (nii korraldajatelt kui kaasvõistlejatelt). Üllataski soe vastuvõtt. Ootused puudusid. Läks nagu läks, osavõtt on tähtis.“

Aljona Tallinna Linnakantseleist : "Omalt poolt lisan samuti, et oli väga soe vastuvõtt (nii korraldajate kui ka kaasvõistlejate poolt), mis kindlasti rahustas ja julgustas end proovile panema. Ja kuigi minu kaaslasel ei olnud ootusi, siis mina arvan, et mina ületasin iseenda ootused, sest ei ole lihtne astuda võõrastega väitlusesse professionaalsete kohtunike ees. Lõppude lõpuks oli see ikkagi turniir, aga mulle tundub, et siin mängus ei olnud kaotajaid. Kõik lahkusid turniirilt kogemuse võrra rikkama võitjana ning tublimad said lihtsalt eraldi märgitud. Seega kindlasti innustan kõiki ennast proovile panema: kaotada ei ole midagi, on ainult kuhjaga võita."

Pille, CGI Eesti AS-st: "Me oma kolleegiga otsustasime turniiril end proovile panna. Kahjuks jäi tema laupäeva hommikul haigeks ning ei olnud valmis ise osa võtma, vaid tuli turniiri alguseks moraalseks toeks. Korraldajad leidsid kohe uue kaaslase, kellega võistlustulle läksime. Väga huvitav kogemus - ise väga vähese debateerimiskogemusega hakata paari täiesti tundmatu partneriga. Noormees oli tubli ja kahepeale saime päris edukalt mitmest debatist läbi. Finaali me kahjuks ei jõudnud, aga edulugu oli meie eelnevat kogemust arvestades märkimisväärne. Ja kui võistlus läbi sai, oli loomulikult väga hea õnnestumise tunne."


Osaleja: "Saab aru, kuidas väitlus välja näeb. Mõistad paremini oma taset. Lõbus üritus uute inimestega tutvumiseks. Ilusad kohtunikud."